5
(10)

درباره مجموعه استار ثبت

سامانه تخصصی ثبت شرکت و رتبه بندی پیمانکاری یک شرکت معتبر که شامل کارشناسان مجرب با سالها تجربه درخشان در زمینه ثبت شرکت، رتبه بندی پیمانکاری ،(فروش شرکت های پیمانکاری) ثبت برند، کارت بازرگانی، اخذ جواز، تغییرات شرکت ، وخدمات مربوط می باشد
آماده ارائه خدمات به صورت تضمینی به مشتریان محترم خواهد بود.
خدمات ویژه و مشاوره رایگان به مدیران محترم شرکت ها و پیمانکاران با بهره گیری از بهترین فناوری ارائه می نماید.
همچنین با توجه به سوابق کارشناسان و نیاز شما عزیزان نسب به ارائه خدمات مربوطه برای انجام کارها تماما ابتدا استعلام گرفته وسپس قرارداد بسته شده تا بتوان اقدامات لازم را در کمترین زمان وحداقل هزینه وبهترین کیفیت وجلب رضایت حداکثری کارفرما به انجام برسد.
ما افتخار می کنیم با در اختیار داشتن کارشناسان و وکلای با سابقه وبا تجربه ۱۵ ساله دراین حوزه توانسته ایم بالاترین رضابت مشتریان را کسب نماییم

دانلود فایل رزومه شرکت خانه

مشتریان چه می گویند؟

راضی و خشنود در کنار ما

چرا انتخاب ما؟

tab-images-1
ایجاد نظم و انضباط مناسب هنگام انجام فعالیت‌های یک مجموعه به منظور افزایش بازدهی و رضایت، برای هر شرکت و سازمانی ضروری است. از این رو، نحوه مدیریت شرکت به طور مناسب و مدیریت کارکنان آن، به یک موضوع بسیار جالب برای مدیران مجموعه‌های مختلف تبدیل شده است.
درواقع به جرات می‌توان گفت که مدیریت مجموعه استار ثبت با آشنایی و به‌کارگیری اصول رفتار مدیریتی، اصلی‌ترین راز موفقیت مدیران امروزی در مدیریت شرکت به شمار می‌رود.
tab-images-1

یکی از مهم ترین موارد انتخاب یک شرکت مناسب و معتبر داشتن پشتیبانی در لحظه است،

البته توجه داشته باشید هر پشتیبانی کارآمد نخواهد بود و یک تیم پشتیبانی خوب باید تشکیل شده از کارشناسان حرفه ای باشد که به خوبی از وظایف کارشناس پشتیبانی مطلع تا بتوانند در جهت حل مشکلات و رفع نیاز های مشتریان کمک کننده باشند و رضایت آن ها را افزایش دهند و در نهایت باعث ایجاد حس وفاداری در آن ها شوند.

از وظایف کارشناس پشتیبانی این است که به تماس های ورودی و خروجی در مرکز تماس یک کسب و کار پاسخ دهد همچنین به کمک تیم فنی و حرفه ای با سابقه به سوالات مشتریان به درستی پاسخ دهد و درصورت بروز مشکل و یا دریافت شکایت به سرعت مشکل را بررسی کرده و در اسرع وقت برای حل آنها اقدام نماید .

شرکت موفق درک می کند که ارزش نهایی را نیروهای کارش تولید می کنند. بنابراین برایشان ارزش قائل می شود و سعی می کند نگهشان دارد. بعضی کارها به شدت به انگیزه و وفاداری کارکنان صدمه می زند، مانند آوردن یک نیروی جدید به شرکت بدون رعایت سلسله مراتب و تلاشی که کارمندان قدیمی تر برای پیشرفت کار انجام داده اند. در عوض می توان نیرویی را از پایین به سلسله مراتب شرکت افزود و به یکی از نیروهای موجود برای پستی جدید ارتقا و آموزش داد.

برترین ویژگی ها

سامانه تخصصی ثبت شرکت و رتبه بندی پیمانکاری که از سال ۱۳۸۸ شروع به فعالیت کرده و با کارشناسان مجرب خود با سالها تجربه درخشان در زمینه ثبت شرکت، رتبه بندی پیمانکاری ،(فروش شرکت های پیمانکاری) ثبت برند، کارت بازرگانی، اخذ جواز، تغییرات شرکت ، وخدمات مربوط می باشد

آماده ارائه خدمات به صورت تضمینی به مشتریان محترم خواهد بود. و خدمات ویژه و مشاوره رایگان به مدیران محترم شرکت ها و پیمانکاران با بهره گیری از بهترین فناوری ارائه می نماید. همچنین با توجه به سوابق کارشناسان و نیاز شما عزیزان نسب به ارائه خدمات مربوطه برای انجام کارها تماما ابتدا استعلام گرفته وسپس قرارداد بسته شده تا بتوان اقدامات لازم را در کمترین زمان وحداقل هزینه وبهترین کیفیت وجلب رضایت حداکثری کارفرما به انجام برسد.

ما افتخار می کنیم با در اختیار داشتن کارشناسان و وکلای با سابقه وبا تجربه ۱۵ ساله دراین حوزه توانسته ایم بالاترین رضابت مشتریان را کسب نماییم

3800

مشاوره امور ثبتی

100

درصد رضایت از خدمات

1690

انجام امور ثبتی

863

ثبت موسسه و شرکت

تیم ما

متخصص و با تجربه

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

As you found this post useful...

Follow us on social media!